kids zone | strefa retro | BASEBALL

kids zone

Strefy KIDS ZONE podzieliliśmy na dwie – zewnątrzną i wewnętrzną. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, a rodzice będą mogli trochę odetchnąć. Atrakcji jest tyle, że każda mamusia może pociągnąć całe udo nie martwiąc się, że dzieci się nudzą.

OUTDOOR

Na zewanątrz czekają sprawdzone i znane zabawki plenerowe, można postrzelać z łuku, pograć w kręgle, sprawdzić formę taty w piłkę nożną lub babmingtona.

WIZARDS

Do tego baseballiści z WIZARDS przygotują dla Was moc atrakcji nie tylko dla dzieci. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił w wybijaniu piłki na dużą odległość – liczymy na kilka homerunów.

TRICKBOARD

Waszą koordynację sprawdzimy na deskach do trick-boardu na których możecie potrenować swoje umiejętności balansu i przygotować się do konkursu który odbędzie się przed sceną.

INDOOR

RETRO SFERA

W hali odpalamy dużą strefę retro gdzie będą na was czekać stare gry komputerowe, oldschoolowe konsole, flippery i automaty z dawnych lat. Zarówno w sobotę jak i niedzielę przygotowaliśmy dla was turniej z nagrodami.

Strefa na pewno spodoba się też rodzicom – pokażmy naszym pociechom jak bawiliśmy się bez full HD, googli VR, padów z wibracją, 16 GB ramu itd.

SALKA DLA MALUCHÓW

Na 2 piętrze będzie miejsce w którym na spokojnie przewiniesz malucha – odpoczniesz, uśpisz bobasa itd – strefa wyciszenia z dobrym klimatem.

BANANA INK

Na parterze czeka na was dobrze znany Banana INK, który pozwoli wam trochę potatuować.

SALKA ZABAW

Obok Przemka z bananami znajdziecie salkę zabaw w której spokojnie możecie na trochę zostawić wasze pociechy, będą tam zabawki dla dzieci w każdym wieku, a nasze dwie opiekunki postarają się aby nikt się nie nudził.

Baseball – WIZARDS

Zawodnicy Wizards pokażą Wam na czym polega baseball, jak wybijąć daleko piłkę, jak łapać i rzucać. Świetna zabawa nie tylko dla dzieci.

Szukajcie ich na strefie zewnętrznej – nie da się pominąć bo to wielkie chłopy 🙂

Festiwal Retro Komputerów i Konsol

Tytuły przez które zarywaliśmy noce, aż się łezka w oku zakręci … a dzieciaki – niech zobaczą, że 512 kb ramu też potrafi wciągnąć w rozgrywkę.