Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy szereg atrakcji. Poza tym, że już na wejściu dostaną balonik, czeka ich wiele konkursów z nagrodami.

Pokaż dzieciom jak spędziłeś dzieciństwo

RETROSTREFA w której znajdą się atrakcje takie jak stanowiska ze starymi grami i konsolami, gry planszowe różnych rodzajów oraz kultowe niegdyś flippery.

 

Strefa gier komputerowych

 

Strefa gier planszowych

 

Strefa flipperów

 

Banana Ink

Będzie na pewno coś – czego nie będzie można zrobić w okolicy dopóki nie odpalimy w przyszłym roku kolejnego Tattoo Expo Opole – każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tatuowaniu …. skórki od banana. Nasz dobry kolega z Banana Ink wprowadzi młodych artystów w tajniki posługiwania się igłą i pozwoli każdemu wykonać swój pierwszy tatuaż – oczywiście fotka z Przemkiem obowiązkowa.

TRICKBOARD

Dzieci będą mogły spróbować swoich sił w zabawie trickboardem, po czym na scenie zorganizowany zostanie konkurs z nagrodami polegający na jak najdłuższym utrzymaniu się na desce.

KIDS ZONE

Spotkanie z Drużyną

Będą z nami futboliści z TOWERS OPOLE – na ich stoisku każdy będzie mógł przymierzyć futbolowe stroje, zrobić sobie zdjęcie, zadać setkę pytań i przymierzyć się do rzutu piłką. Na zewnątrz nasi giganci z TOWERS OPOLE przygotują tor przeszkód na którego końcu będą czekać na dzieci drobne upominki. Tor nie będzie łatwy – a pokonanie go poza nagrodą przyniesie wielką satysfakcję.

Strefa zewnętrzna

Nieco starsze dzieci na pewno docenią naszą zewnętrzną strefę zabaw – z trampoliną, boiskiem do siatkówki plażowej, leżaczkami i innymi atrakcjami. Tam również będzie się kręcił nasz animator, który zachęci dzieci do zabawy.