kids zone | strefa retro

kids zone

Strefy KIDS ZONE podzieliliśmy na dwie – zewnątrzną i wewnętrzną. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie, a rodzice będą mogli trochę odetchnąć. Atrakcji jest tyle, że każda mamusia może pociągnąć całe uda nie martwiąc się, że dzieci się nudzą.

OUTDOOR

Na zewanątrz czekają sprawdzone i znane zabawki plenerowe, można postrzelać z łuku, pograć w kręgle, sprawdzić formę taty w piłkę nożną lub babmingtona. Do tego futboliści – a nawet mistrzowie z Towers Opole przygotują wymagający tor przeszkód z nagrodami – czekają na jego starcie na każde dziecko bo na mecie tylko na te które przetrwają.

Do tego będą tam na was czekać deski do trick-boardu na których możecie potrenować swoje umiejętności balansu i przygotować się do turnieju który odbędzie się w niedzielę.

Zapisy na turniej będą prowadzone w biurze eventu w sobotę i niedzielę od godz. 13. Miejsce przeprowadzenia turnieju zależy od ilości chętnych i na pewno się o tym dowiecie.

Całością zajmą się nasi animatorzy a więc zabawa na pewno będzie przednia.

INDOOR

W hali na piętrze odpalamy dużą strefę retro gdzie będą na was czekać stare gry komputerowe, oldschoolowe konsole, flippery i automaty z dawnych lat i fajne gry planszowe. Zarówno w sobotę jak i niedzielę przygotowaliśmy dla was turniej z nagrodami w Mortal Kombat i Mario Cart.

Strefa na pewno spodoba się też rodzicom – pokażmy naszym pociechom jak bawiliśmy się bez full HD, googli VR, padów z wibracją, 16 GB ramu itd.

Obok Strefy Retro będzie salka w której na spokojnie przewiniesz malucha – odpoczniesz, uśpisz bobasa itd – strefa wyciszenia z dobrą temperaturą i klimatem.

Na dole czeka na was dobrze znany Banana INK a obok niego stoisko gdzie możecie zrobić sobie swojego własnego Buttona – sami wybieracie wzór lub malujecie własny, a Kinga z Mają zamienią wasz rysunek w piękny button – ta usługa jest płatna ale tylko 2 zł (lub więcej jeśli chcesz) ponieważ tym sposobem zbieramy na cele charytatywne.

Festiwal Retro Komputerów i Konsol

Tytuły przez które zarywaliśmy noce, aż się łezka w oku zakręci … a dzieciaki – niech zobaczą, że 512 kb ramu też potrafi wciągnąć w rozgrywkę.

W sobotę turniej Mortal Kombat II – zapisy od 13 w strefie retro. W niedzielę turniej Mario Cart – zapisy również od 13 na strefie.

Flippery

Oprócz konsol i komputerów będziecie mogli spróbować się na oldschoolowych flipperach i automacie do Mortala – tak. Na nim też przeprowadzony zostanie turniej w sobotę.